Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 15.10.2018

oblačno
Popoldne bo na vzhodu zmerno, na zahodu in v osrednji Sloveniji pa pretežno oblačno. Občasno bo rahlo deževalo. Najvišje dnevne temperature bodo od 13 do 18, na Primorskem do 20 °C.
10°C | 14°C
torek, 16.10.2018
10°C | 19°C
sreda, 17.10.2018
10°C | 22°C
četrtek, 18.10.2018
9°C | 21°C
petek, 19.10.2018
9°C | 21°C
Opozorila
Ponedeljek, 15.10.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
14°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

5. sezona delavnic o zdravju


DOGODKI, ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
17.11.2017      6:40
A A

5. sezona delavnic o zdravju


Oktobra se je začela že 5. sezona projekta Zdravje na vsakem koraku, v sklopu katerega bo občina Dobrova - Polhov Gradec za svoje občane pripravila kar dvanajst brezplačnih delavnic, predavanj, okroglih miz in predstavitev.


Deli:

Zdravje je naše največje bogastvo, česar se moramo zavedati, dokler ga imamo. Če smo zdravi, smo polni navdiha. Zdravje plemeniti naš vsakdan ter prinaša nova spoznanja in doživetja, so zapisali v predstavitveni zgibanki, ki je dostopna na občinski spletni strani, v njej pa najdete tudi kratke predstavitve vseh dvanajstih dogodkov, ki so se ali pa se še bodo odvili v sklopu projekta. Z njim želi občina občanke in občane podučiti o zdravem življenjskem slogu, poudarja pa se posameznika, ki naj bi prevzel aktivno vlogo v procesu varovanja in krepitve zdravja.
Letos oktobra se je cikel delavnic začel, potekal pa bo vse do februarja prihodnje leto. Srečanja bodo vsak četrtek, z izjemo 11. delavnice, izmenoma v prostorih osnovne šole Polhov Gradec in na Dobrovi. Priložnosti, da se pestrim, zanimivim, predvsem pa poučnim srečanjem, ki ponujajo izobraževanje o kakovosti življenja, možnostih samopomoči in podpiranja zdravja ter druženje, zadovoljstvo, spodbudo, da preizkusite osnovno znanje in veščine, ter motivacijo, pridružite, je torej še kar nekaj. 30. novembra lahko sami izdelate božično-novoletno voščilnice. Ljudi še vedno najbolj razveseli voščilnica, ki jo prinese poštar, veselje in zadovoljstvo pa je še večje, če predstavlja pošiljateljevo ročno delo. Lepo vabljeni ob 18. uri v malo dvorano športne dvorane Dobrova.

 

npv
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!