Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.09.2018

pretežno jasno
Danes bo sprva oblačno s padavinami in nevihtami, ki bodo zgodaj dopoldne od severa ponehale. Zapihal bo okrepljen severni veter. Sredi dneva se bo zjasnilo, popoldne bo povsod večinoma sončno. Še bo pihal severni do severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 20, na Primorskem okoli 22 °C.
13°C | 18°C
torek, 23.09.2018
12°C | 18°C
sreda, 25.09.2018
4°C | 16°C
četrtek, 26.09.2018
3°C | 16°C
petek, 27.09.2018
1°C | 20°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.9.2018 ob 6h
V jutranjem času lahko najmočnejši sunki severnega vetra ponekod v severni in severovzhodni Sloveniji presežejo hitrost 70 km na uro.
13°C
18°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Razpis za delo na porokah


OBČINSKE

| |
18.01.2017      8:03
A A

Razpis za delo na porokahFoto: Happy Moments
Foto: Happy Moments
Deli:

V Polhograjski graščini že 10 let organiziramo poroke in se trudimo, da mladoporočencem poročni dan ostane v lepem spominu. Število parov, ki se odloči za poroko pri nas, se vsako leto veča, zato se že aktivno pripravljamo na sezono 2017. Iščemo pridne, iznajdljive in zagnane fante (hostesnike) in dekleta (hostese) za pomoč in delo pri organizaciji porok in drugih dogodkov, ki jih pripravljamo v okviru Javnega zavoda Polhograjska graščina. Pogoj za delo je veljavna študentska napotnica ali s. p. Opis dela: 

-          priprava prostora za izvedbo poročnega protokola oziroma dogodka,
-          izvedba protokola ali dogodka,
-          strežba,
-          pospravljanje parka in graščine po končanem dogodku.

Za vse dodatne informacije lahko pokličete na 031 776 259 (kontaktna oseba: Nina Slana, strokovna sodelavka). Če vas delo zanima, se do 20. 2. 2017 prijavite na info@grad-polhovgradec.si. Število mest je omejeno, zato s prijavo ne odlašajte. V prijavi pošljite tudi kratek življenjepis in opis vaših izkušenj. Sprejemali bomo le resne kandidate za daljše obdobje. Urna postavka je 4 evre neto. 

 

Polhograjska graščina

Polhov Gradec 61

1355 Polhov Gradec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!