Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
Danes bo spremenljivo oblačno, občasno bodo nastajale krajevne plohe in nevihte. Več sonca bo na vzhodu države. Pihal bo okrepljen jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 27 stopinj.
18°C | 25°C
petek, 30.06.2017
15°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 27°C
ponedeljek, 03.07.2017
13°C | 25°C
Opozorila
Četrtek, 29.6.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
18°C
25°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Začetek gradnje vodovoda Praproče–Zalog


OBČINSKE

| |
19.08.2013      12:58
A A

Začetek gradnje vodovoda Praproče–ZalogDeli:

Konec lanskega leta je bilo pridobljeno gradbeno dovoljenje za projekt izgradnje javnega vodovoda Praproče–Zalog. Pogodbeni izvajalec del, podjetje Prenova - Gradbenik, d. o. o., bo zakoličbo glavne trase vodovoda začel v tednu od 12. do 16. avgusta, sama gradnja pa se bo začela v tednu od 19. avgusta. Vodovod bo oskrboval območje naselja Praproč in Zaloga ter odseke po dolini Jernejčkovega grabna do domačije na Žagi in po dolini Velike Božne do Podkoglarja, oskrboval pa se bo gravitacijsko iz obstoječega vodohrana nad Prapročami. Skupna dolžina zgrajenega vodovoda bo 3.861 metrov. Projekt se financira iz občinskega proračuna, del pa se bo financiral iz evropskih sredstev iz naslova prednostne usmeritve "Regionalni razvojni programi". Dela bodo predvidoma potekala vse do sredine prihodnjega leta oz. si bo izvajalec po zagotovilih prizadeval, da bodo potekala kar najbolj kontinuirano brez prekinitev, tako da bo vodovod čim prej služil svojemu namenu ter vsa predvidena gospodinjstva na območju Praproč in Zaloga preskrboval s kakovostno pitno vodo iz javnega vodovoda.

 

Občina Dobrova - Polhov Gradec

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA DOBROVA–POLHOV GRADEC? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
OBČINA DOBROVA–POLHOV GRADEC
OBČINA DOBROVA–POLHOV GRADEC
STARA CESTA 13
Tel:(01) 360 18 00
Naš časopis
Številka: 450
Izšla: 26.06.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.