Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 21.02.2018

oblačno
Ponoči bo na Primorskem pretežno oblačno, burja se bo krepila. Drugod bo oblačno, občasno bo ponekod rahlo snežilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do 0, na Primorskem okoli 3 stopinje.
-1°C | 3°C
četrtek, 22.02.2018
-1°C | 0°C
petek, 23.02.2018
-1°C | 1°C
sobota, 24.02.2018
0°C | 0°C
nedelja, 25.02.2018
-5°C | -6°C
Opozorila
Torek, 20.2.2018 ob 18h
Od noči na sredo bodo najmočnejši sunki burje na Primorskem presegali hitrost 100 km na uro.
-1°C
3°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Oglejte si osnutek OPN in podajte pripombe!


OBČINSKE

| |
20.02.2018      7:50
A A

Oglejte si osnutek OPN in podajte pripombe!Deli:

Občina Dobrova - Polhov Gradec obvešča javnost o javni razgrnitvi dopolnjenega osnutka sprememb in dopolnitev občinskega prostorskega načrta št. 2 (v nadaljevanju SD OPN2 Dobrova - Polhov Gradec), ki ga je izdelalo podjetje RRD, Regijska razvojna družba iz Domžal (št. proj. 8/16). Spreminja in dopolnjuje se odlok o občinskem prostorskem načrtu Občine Dobrova - Polhov Gradec (Uradni list RS, št. 63/13, 56/14, 37/15).

 

Gradivo dopolnjenega osnutka SD OPN2 Dobrova - Polhov Gradec bo javno razgrnjeno od 6. februarja do 8. marca 2018 v sejni sobi Občine Dobrova - Polhov Gradec, Stara cesta 13, 1356 Dobrova, in bo na vpogled v času uradnih ur. Gradivo dopolnjenega osnutka SD OPN2 Dobrova - Polhov Gradec bo dostopno tudi na spletni strani dobrova-polhovgradec.si.

Javne obravnave dopolnjenega osnutka SD OPN2 Dobrova - Polhov Gradec bodo organizirane:

-          26. februarja ob 18. uri v Osnovni šoli Dobrova, Cesta 7. maja 20, 1356 Dobrova, za krajevno skupnost Dobrova,

-          28. februarja ob 18. uri v kulturno-prosvetnem domu Ivana Cankarja Šentjošt, Šentjošt 13, 1354 Horjul, za krajevno skupnost Šentjošt nad Horjulom,

-          5. marca ob 18. uri v kulturnem domu Jakoba Trobca, Polhov Gradec 13, 1355 Polhov Gradec, za krajevno skupnost Polhov Gradec,

-          6. marca ob 18. uri v domu krajanov Črni vrh, Črni Vrh 37a, 1355 Polhov Gradec, za krajevno skupnost Črni Vrh.

 

Seznam zemljiških parcel, katerih namenska raba se v dopolnjenem osnutku SD OPN2 Dobrova - Polhov Gradec spreminja, je objavljen na spletni strani Občine Dobrova - Polhov Gradec www.dobrova-polhovgradec.si.

 

V času javne razgrnitve ima javnost pravico dajati pripombe in predloge na dopolnjeni osnutek SD OPN2 Dobrova - Polhov Gradec. Pripombe in predlogi se lahko do vključno 8. marca 2018 podajo pisno na mestu javne razgrnitve, lahko pa se pošljejo na naslov Občine Dobrova - Polhov Gradec, Stara cesta 13, 1356 Dobrova, s pripisom Pripombe na javno razgrnitev SD OPN2 Dobrova - Polhov Gradec, oziroma na elektronski naslov info@dobrova-polhovgradec.si. Pripombe in predloge se lahko poda tudi pisno ali ustno na javnih obravnavah. Občina bo pripombe in predloge preučila in svoja stališča o njih objavila na spletni strani občine.

 

Javno naznanilo se objavi na spletni strani Občine Dobrova - Polhov Gradec www.dobrova-polhovgradec.si ter v mesečniku Naš časopis.

 

 

Župan Občine Dobrova - Polhov Gradec 
Franc Setnikar l. r.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!