Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
6°C
-3°C
JUTRI
2°C
-1°C
6505

Občina prodaja nezazidano stavbno zemljišče na Šujici

Občina prodaja nezazidano stavbno zemljišče, parc. št. 740 k. o. Šujica, veliko 6846 m2. Območje je v enoti urejanja EUP GA-11, SSe, ki je namenjeno gradnji stanovanjskih hiš. Na podlagi Odloka o Občinskem prostorskem načrtu (OPN) Občine Dobrova - Polhov Gradec (Uradni list RS, št. 63/2013, št. 56/2014) je na tem območju predvideno urejanje z Občinskim podrobnim prostorskim načrtom (OPPN). Postopek sprejemanja še ni uveden. Prodaja bo potekala preko javne dražbe predvidoma novembra. Za podrobnejše informacije se lahko obrnete na občinsko upravo 01 3601800 ali info@dobrova-polhovgradec.si.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!