Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.07.2018

oblačno
Zvečer in v prvem delu noči se bodo še pojavljale krajevne plohe in nevihte, nekatere bodo lahko močnejše. V drugi polovici noči se bo vreme prehodno umirilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
17°C | 26°C
torek, 23.07.2018
18°C | 29°C
sreda, 24.07.2018
16°C | 29°C
četrtek, 25.07.2018
16°C | 29°C
Opozorila
Sobota, 21.7.2018 ob 16h
Do sredine noči na nedeljo bodo možna krajevna neurja.
17°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Kanalizacija v Brezju zaključena


OBČINSKE

| |
08.12.2017      13:02
A A

Kanalizacija v Brezju zaključena


Terminski načrt izgradnje manjkajočih krakov fekalne kanalizacije v Brezju je bil ne glede na vremenske razmere izpolnjen in gradbena dela so zaključena.


Deli:

Na začetku decembra je Občini Dobrova - Polhov Gradec kljub slabim vremenskim razmeram novembra, ko sta nas vse skupaj presenetila sneg in zmrzal, uspelo zaključiti gradnjo 107.000 evro vredne fekalne kanalizacije v Brezju. Podjetje Komunalne gradnje je zgradilo tri nove odseke kanalizacije, in sicer krak D (95 metrov) od hišne številke Brezje 65 do 69a, krak G (126 metrov) od hišne številke Brezje 4 in mimo 5a in krak J (88,5 metra) od hišne številke Brezje 74 do 74d. Dela so poleg gradnje kanalizacije obsegala tudi menjavo obstoječega asfaltnega vozišča na kraku G proti cerkvi ter popolnoma novo asfaltno vozišče na krakih D in J. Koncu gradnje bosta predvidoma januarja sledila tehnični pregled in pridobitev uporabnega dovoljenja. Slednje je namreč pogoj, da bodo lahko krajani svoje objekte tudi dejansko priključili na novo zgrajeno kanalizacijo.


Nadja Prosen Verbič


 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!