Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.10.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo zmerna burja. Drugod v notranjosti države bo večinoma oblačno, predvsem v jugovzhodnih krajih bo občasno še možen rahel dež. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, ob morju okoli 10, v Gornjesavski dolini okoli 0 °C.
7°C | 14°C
torek, 21.10.2018
10°C | 12°C
sreda, 23.10.2018
6°C | 16°C
četrtek, 24.10.2018
6°C | 20°C
petek, 25.10.2018
7°C | 18°C
Opozorila
Nedelja, 21.10.2018 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Gradnja fekalne kanalizacije v Brezju


OBČINSKE

| |
15.06.2017      11:54
A A

Gradnja fekalne kanalizacije v BrezjuDeli:

Občina Dobrova - Polhov Gradec bo v drugi polovici leta zgradila manjkajoče tri krake fekalne kanalizacije na različnih koncih naselja Brezje. Gre za tako imenovane krake D, G in J, pri čemer je krak D projektiran od hišne številke Brezje 65 do hišne številke Brezje 69a, krak G od hišne številke Brezje 4 mimo hišne številke Brezje 5a in krak J od hišne številke Brezje 74 do hišne številke Brezje 74d. Gradbeno dovoljenje za omenjeno naložbo je bilo pridobljeno leta 2015, izdelani so tudi izvedbeni načrti. Javno podjetje Vodovod Kanalizacija po pooblastilu občine vodi postopek javnega naročila za izbiro izvajalca del. Na razpis je prispelo osem ponudb, ki so v postopku analize, potekajo pogajanja z izvajalci. Podpis pogodbe bo predvidoma konec junija. Prebivalci naselja Brezje bodo z začetkom del in morebitnimi drugimi posebnostmi gradnje še dodatno seznanjeni.

 

Janez Jelovšek, občinska uprava
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!