Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
3°C
3°C
JUTRI
1°C
-2°C
Deli
6820

Gradnja fekalne kanalizacije v Brezju

Občina Dobrova - Polhov Gradec bo v drugi polovici leta zgradila manjkajoče tri krake fekalne kanalizacije na različnih koncih naselja Brezje. Gre za tako imenovane krake D, G in J, pri čemer je krak D projektiran od hišne številke Brezje 65 do hišne številke Brezje 69a, krak G od hišne številke Brezje 4 mimo hišne številke Brezje 5a in krak J od hišne številke Brezje 74 do hišne številke Brezje 74d. Gradbeno dovoljenje za omenjeno naložbo je bilo pridobljeno leta 2015, izdelani so tudi izvedbeni načrti. Javno podjetje Vodovod Kanalizacija po pooblastilu občine vodi postopek javnega naročila za izbiro izvajalca del. Na razpis je prispelo osem ponudb, ki so v postopku analize, potekajo pogajanja z izvajalci. Podpis pogodbe bo predvidoma konec junija. Prebivalci naselja Brezje bodo z začetkom del in morebitnimi drugimi posebnostmi gradnje še dodatno seznanjeni.

 

Janez Jelovšek, občinska uprava

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij