Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
-2°C
-2°C
JUTRI
0°C
-2°C
Deli
6459

Drsališče v Gabrju

Občina Dobrova - Polhov Gradec bo tudi to zimo postavila drsališče za vse ljubitelje zimskih radosti. Drsanje na drsališču, velikem 330 kvadratnih metrov, bo tudi letos za otroke do 15. leta brezplačno. Drsališče v Gabrju bo predvidoma obratovalo od 2. decembra 2017 do 4. marca 2018, skupaj 93 dni, odprto bo vsak dan od 16. do 19. ure, ob sobotah, nedeljah in praznikih pa od 13. do 19. ure, za skupine manjših in večjih drsalcev pa tudi po dogovoru. Svoje drsalke prinesite s seboj. Naše bodo na voljo na drsališču.
Vabljeni na drsališče!

Občina Dobrova - Polhov Gradec

Vse dodatne informacije dobite na spletni strani www.dobrova-polhovgradec.si.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij