Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 25.01.2018

oblačno
Ponoči bo pretežno jasno, ponekod po kotlinah lahko nastane kratkotrajna megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do 0, v alpskih dolinah do -8, ob morju okoli 2.
0°C | 8°C
petek, 26.01.2018
6°C | 11°C
sobota, 27.01.2018
4°C | 11°C
nedelja, 28.01.2018
2°C | 10°C
Opozorila
Torek, 23.1.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
8°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Sproščeno vzdušje na koncertu Adija Smolarja...


KULTURA

| |
13.11.2014      8:15
A A

Sproščeno vzdušje na koncertu Adija Smolarja


Letos je bil na koncertu presenečenja, ki ga vsako leto organiziramo v Turističnem društvu Polhov Gradec, znova gost znani slovenski kantavtor Adi Smolar. Na odrskih deskah v Kulturnem domu Jakoba Trobca v Polhovem Gradcu smo pripravili pravo domače vzdušje, ki je bilo kot nalašč za sproščeno počutje na sicer nekoliko siv jesenski sobotni večer.


Deli:

Adijeva glasba, včasih melanholična, večkrat pa razigrana in vesela, je napolnila dvorano ter od prvega trenutka dalje skrbela za nasmejane obraze in dobro voljo pri ljudeh. Njegovim komentarjem, včasih nekoliko hudomušnim, smo se od srca nasmejali ter se zamislili ob vseh resnicah o življenju, ki jih tako prijazno, kot zna samo on, položi v srca preprostih ljudi. Slišali smo njegove stare pesmi, nekatere že prav zimzelene, ter tudi pesmi z njegovega zadnjega albuma. Dveurni koncert nas je napolnil s pozitivno energijo, ki smo jo čutili še dolgo v večer. Zadovoljni obiskovalci pa so se že spraševali, kateri gost bo nastopil na koncertu presenečenja v prihodnjem letu. Naj to ostane – presenečenje.

Za TD Polhov Gradec, Vili Koprivec

Foto: Anže Bizjan
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!