Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
20°C
1°C
JUTRI
23°C
3°C
Deli
5944

Godba Dobrova-Polhov Gradec ima mlade!

V začetku decembra preteklega leta se je na Dobrovi prvikrat sestal podmladek godbe. Otroci so prve vaje že komaj čakali. V župnijskem domu na Dobrovi zdaj vsako sredo ob 19. uri Matej Rihter začenja z vodenjem mlajše zasedbe, po pol ure pa nadaljuje z večji zasedbo. Učenci Glasbene šole Emil Adamič, ki se zaradi vse večje zahtevnosti skladb še ne morejo priključiti Godbi Dobrova-Polhov Gradec, so s tem dobili možnost, da svoje talente urijo še v skupini. Tako je učenje zabavnejše in igranje določenega inštrumenta dobi večji smisel. Dirigent Matej je navdušen nad zagnanostjo male skupinice, vsi skupaj pa se že veselimo njenih prvih nastopov v javnosti.

Magdalena Tehovnik


Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi