Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
10°C
-1°C
JUTRI
7°C
5°C
Deli
6790

Pojdem na ravno polje

Mešani pevski zbor Dobrova je pričel delovati organizirano, v okviru društva, jeseni leta 1977.  V tem času se je zamenjalo precej pevk in pevcev ter 7 zborovodij. Danes zbor obsega 25 članov, že 25 let pa ga vodi Borut Dolinar, ki je sicer udeležen tudi na mnogih drugih področjih kulturnega delovanja v kraju in v širši okolici. Dvakrat tedensko se srečujemo v pevski sobi nasproti knjižnice. Tam z veseljem pojemo, pilimo nove in malo manj nove skladbe in se občasno, kot se spodobi, tudi poveselimo in pogostimo. V jeseni je zbor prejel bronasto plaketo na Regijskem srečanju zborov v Zagorju. Poleg tekmovanja smo svoje moči usmerili v naš božični koncert, tako da smo koncert ob 40. obletnici delovanja postavili v najlepši letni čas - pomlad. Tako kot ta letni čas, bo tudi naš koncert pester, barvit in na trenutke presenetljiv, lahko pade tudi kakšna kaplja. Pa vendar vse skupaj za vas pripravljamo z veseljem in navdušenostjo nad petjem in druženjem z vami, ki si boste vzeli 25. maja zvečer čas za naš neponovljiv dogodek. Slavnostni koncert bo povezoval Tomaž Simetinger, umetniški vodja Akademske folklorne skupine France Marolt. Veselimo se vašega obiska in nanj povabite tudi svoje prijatelje!

 

Magdalena Tehovnik

 

40 let Mešanega pevskega zbora Dobrova, 

25. 5. 2018 ob 20.00 v Kulturni dvorani na Dobrovi

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij