Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.07.2018

oblačno
Ponoči se bo dogajanje umirilo. Zjutraj pa se bo na zahodu ponovno zmerno pooblačilo, možna je kakšna ploha ali nevihta. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
17°C | 27°C
torek, 23.07.2018
17°C | 27°C
sreda, 24.07.2018
17°C | 29°C
četrtek, 25.07.2018
16°C | 28°C
petek, 26.07.2018
16°C | 29°C
Opozorila
Petek, 20.7.2018 ob 18h
Zvečer bodo v notranjosti še nastajale nevihte, možna so krajevna neurja.
17°C
27°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Pojdem na ravno polje


KULTURA

| |
17.04.2018      8:00
A A

Pojdem na ravno poljeNa naših vajah v pevski sobi je prijetno.
Na naših vajah v pevski sobi je prijetno.
Deli:

Mešani pevski zbor Dobrova je pričel delovati organizirano, v okviru društva, jeseni leta 1977.  V tem času se je zamenjalo precej pevk in pevcev ter 7 zborovodij. Danes zbor obsega 25 članov, že 25 let pa ga vodi Borut Dolinar, ki je sicer udeležen tudi na mnogih drugih področjih kulturnega delovanja v kraju in v širši okolici. Dvakrat tedensko se srečujemo v pevski sobi nasproti knjižnice. Tam z veseljem pojemo, pilimo nove in malo manj nove skladbe in se občasno, kot se spodobi, tudi poveselimo in pogostimo. V jeseni je zbor prejel bronasto plaketo na Regijskem srečanju zborov v Zagorju. Poleg tekmovanja smo svoje moči usmerili v naš božični koncert, tako da smo koncert ob 40. obletnici delovanja postavili v najlepši letni čas - pomlad. Tako kot ta letni čas, bo tudi naš koncert pester, barvit in na trenutke presenetljiv, lahko pade tudi kakšna kaplja. Pa vendar vse skupaj za vas pripravljamo z veseljem in navdušenostjo nad petjem in druženjem z vami, ki si boste vzeli 25. maja zvečer čas za naš neponovljiv dogodek. Slavnostni koncert bo povezoval Tomaž Simetinger, umetniški vodja Akademske folklorne skupine France Marolt. Veselimo se vašega obiska in nanj povabite tudi svoje prijatelje!

 

Magdalena Tehovnik

 

40 let Mešanega pevskega zbora Dobrova, 

25. 5. 2018 ob 20.00 v Kulturni dvorani na Dobrovi

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!