Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
25°C
17°C
JUTRI
26°C
15°C

Testiranje na SARS-CoV-2 s hitrimi antigenskimi testi

Vse občane obveščamo, da se z dnem 19. 1. 2021 v občini Dobrova - Polhov Gradec pričenja testiranje na SARS-CoV-2 s hitrimi antigenskimi testi.


Testiranje bo potekalo:

v torek, med 11. in 12. uro, v zabojniku pred ambulanto na Dobrovi;

v četrtek, med 12. in 13. uro, v zabojniku pred ambulanto na Dobrovi;

v petek, med 11. in 13. uro, v avli Kulturnega doma Jakoba Trobca v Polhovem Gradcu.


Vnaprejšnje naročanje na testiranje ni potrebno. S seboj morate imeti osebni dokument in kartico zdravstvenega zavarovanja. Med čakanjem na testiranje obvezno upoštevajte varnostno razdaljo in nosite zaščitno masko.


Hitri antigenski testi so namenjeni posameznikom, ki ne kažejo znakov okužbe in se počutijo zdrave, a so vseeno lahko asimptomatski nosilci virusa. Testiranje ni namenjeno potrjevanju bolezni pri posameznikih, ki imajo znake, ki nakazujejo okužbo z virusom. Občani, ki občutijo simptome, značilne za koronavirus, naj pokličejo svojega osebnega zdravnika, ki jih bo napotil na PCR test.


Občina Dobrova - Polhov GradecVšečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi