Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
31°C
18°C
JUTRI
34°C
18°C

Ponovno testiranje na SARS-CoV-2 s hitrimi antigenskimi testi

Vse občane obveščamo, da se bo v občini Dobrova - Polhov Gradec v naslednjem tednu, z dnem 16. 3. 2021, ponovno pričelo testiranje na SARS-CoV-2 s hitrimi antigenskimi testi.
 
Testiranje bo potekalo:
- vsak torek, med 18:30 in 19:30, v ambulanti na Dobrovi,

- vsak četrtek, med 11:00 in 12:00, v ambulanti na Dobrovi.

Testiranje bo potekalo vsak teden, do preklica.

 

Še vedno velja, da vnaprejšnje naročanje na testiranje ni potrebno. S seboj morate imeti osebni dokument in kartico zdravstvenega zavarovanja. Med čakanjem na testiranje obvezno upoštevajte varnostno razdaljo in nosite zaščitno masko. Hitri antigenski testi so namenjeni posameznikom, ki ne kažejo znakov okužbe in se počutijo zdrave, a so vseeno lahko asimptomatski nosilci virusa. Testiranje ni namenjeno potrjevanju bolezni pri posameznikih, ki imajo znake, ki nakazujejo okužbo z virusom. Občani, ki občutijo simptome značilne za koronavirus, naj pokličejo svojega osebnega zdravnika, ki jih bo napotil na PCR test.
 
Testiranje na SARS-CoV-2 s hitrimi antigenskimi testi bo namenjeno samo občanom občine Dobrova - Polhov Gradec.
 

Za najnovejše informacije v zvezi s testiranjem na SARS-CoV-2 s hitrimi antigenskimi testi spremljajte novice in obvestila na spletni strani http://www.dobrova-polhovgradec.si/.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi