Logo MojaObčina.si
DANES
15°C
6°C
JUTRI
15°C
9°C

Cepljenje proti COVID-19  in gripi

Zdravstveni zavod Zdravje na območju Občine Dobrova-Polhov Gradec organizira cepljenje proti covid-19 in gripiza vse zainteresirane. Cepljenje bo potekalo januarja in februarja 2022. Na cepljenje se ni potrebno predhodno naročiti. Občanke in občani, ki se želijo cepiti, morajo imeti s seboj kartico zdravstvenega zavarovanja in osebni dokument.

Za cepljenje proti COVID-19 bo na razpolago cepivo Pfizer. Cepljenje je namenjeno vsem prebivalcem, starejšim od 12 let. Pri otrocih mlajših od 15 let je za cepljenje potrebna privolitev staršev, zato je pri cepljenju potrebno spremstvo staršev/skrbnikov. Pri otrocih starih 15 let in več privolitev staršev ni potrebna.

Občani se lahko cepijo s 1., 2. ali 3. odmerkom.

Priporočila za cepljenje proti COVID-19 in dodatne informacije o cepljenju s poživitvenim odmerkom:

https://www.nijz.si/sites/www.nijz.si/files/uploaded/priporocila_za_cepljenje_proti_covid_uskl_psc_apr_2021.pdf

Cepljenje proti gripi v sezoni 2021/22 je za vse zavarovane osebe brezplačno (pravica iz obveznega zdravstvenega zavarovanja).

https://www.nijz.si/sl/zacenja-se-cepljenje-proti-gripi-v-sezoni-20212022

 

Urnik in lokacije cepljenja:

             Četrtek, 10.2.2022, od 12.00 do 16.00: Športna dvorana na Dobrovi, Cesta 7. maja  20, Dobrova

             Četrtek, 24.2.2022, od 12.00 do 16.00: Kulturni dom Jakoba Trobca, Polhov Gradec 13, Polhov Gradec

Hvala, ker skrbite za svoje zdravje in zdravje drugih.

 

Občina Dobrova - Polhov Gradec

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi