Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
3°C
-4°C
JUTRI
1°C
0°C

Zbiranje nevarnih odpadkov na terenu bo potekalo predvidoma novembra

JP VOKA SNAGA večkrat letno organizira premično zbiralnico za zbiranje nevarnih gospodinjskih odpadkov in manjše odpadne električne in elektronske opreme, kamor lahko občani prinesete nastale odpadke in poskrbite za njihovo pravilno obravnavo.

JP VOKA SNAGA obvešča, da predvidene jesenske akcije zbiranja nevarnih gospodinjskih odpadkov na terenu oktobra ne bo. Če bodo okoliščine dopuščale, pa bo zbiranje tovrstnih odpadkov izvedeno novembra. Točne lokacije in datumi zbiranja nevarnih odpadkov bodo pravočasno objavljeni.

Več: https://www.vokasnaga.si/aktualno/zbiranje-nevarnih-odpadkov-na-terenu-predvidoma-novembra

Občina Dobrova - Polhov Gradec

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi