Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
31°C
20°C
JUTRI
33°C
20°C

Polhov doživljajski park med najbolj atraktivnimi sofinanciranimi projekti v Sloveniji

Polhov doživljajski park v Polhovem Gradcu je nedavno doživel nov uspeh! Služba vlade RS za razvoj in evropsko kohezijsko politiko je Polhov doživljajski park prepoznala kot enega izmed najbolj atraktivnih projektov v Sloveniji, ki so nastali s pomočjo sofinanciranja Evropskih strukturnih in investicijskih skladov. V mescu juliju in avgustu bo Služba vlade RS za razvoj in evropsko kohezijsko politiko zato obiskala Polhov doživljajski park, ki ga bo širši javnosti predstavila še v krajšem videoposnetku.

Polhov doživljajski park je zaživel leta 2018. Namenjen je predvsem otrokom, ki jim skozi različne dogodivščine, naloge in izzive približa naravo, osnovne značilnosti živali in njihova bivališča. Celotna vrednost projekta je znašala 90.679,14 EUR, od tega je 56.762,73 EUR sofinanciral Evropski sklad za regionalni razvoj.

lr

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi