Logo MojaObčina.si
DANES
29°C
12°C
JUTRI
30°C
14°C
Oceni objavo

Zahvala vsem sodelujočim na čistilni akciji v Dobju

Občina Dobje se zahvaljuje vsem, ki so se v soboto, 17. aprila 2021 od 9.00 do 12.00 ure, udeležili čistilne akcije v Dobju, ki jo je organiziral Odbor za kmetijstvo ter okolje in prostor v sodelovanju s PGD Dobje in ostalimi društvi.

                                                                                                              

Občani in občanke Dobja so se akcije udeležili v velikem številu, prav tako pa so za čisto okolico osnovne šole Dobje en da prej poskrbeli učenci OŠ Dobje.

Kljub hladnemu vremenu smo čistilno akcijo dobro opravili in pobrali veliko odpadkov iz našega okolja.  Akcija se je začela ob 9.00 uri, zbrali smo se pred Gasilskim domom PGD Dobje, kjer smo razdelili vreče in rokavice, dogovorili pa smo se tudi za lokacije čiščenja. Po končani akciji sta vse udeležence pričakala topel obrok in pijača.

Zahvaljujemo se podjetju Simbio, družbi za ravnanje z odpadki d.o.o. iz Celja, ki so Občini Dobje, tako kot vsako leto, darovali vreče za smeti in rokavice za enkratno uporabo, ter organizirali odvoz odpadkov.

                                                                                             

Občina Dobje

Oglejte si tudi