Logo MojaObčina.si
JUTRI
26°C
11°C
PET.
27°C
13°C
Oceni objavo

VZPOSTAVITEV PODATKOVNE STRATEGIJE VAŠE ORGANIZACIJE

Vabilo na 2. usposabljanje Digital NGO z naslovom: »VZPOSTAVITEV PODATKOVNE STRATEGIJE VAŠE ORGANIZACIJE«

Kdaj in kje: 28. 3. 2023 , 17:00, v orodju za videokonference Zoom

Za nami je že izveden prvi sklop usposabljanj na temo »Zakaj informacijska družba in digitalizacija NVO?«, na katerih so udeleženci okrepili svoje digitalne kompetence, nadgradili računalniško in digitalno pismenost ter pridobili razumevanje o pomenu informacijske družbe. S tokratnim vabilom vas želimo povabiti na drugi sklop usposabljanj, ki se bodo dotikala vzpostavitve podatkovne strategije vaše organizacije. V omenjenem usposabljanju bomo spoznali vlogo podatkov v digitalni preobrazbi ter načine odločanja na podlagi podatkov in pomembnost varstva le-teh. Podatki nam ponujajo nešteto priložnosti za kreiranje novih spoznanj in podlag za sprejemanje pravilnih odločitev. Čeprav pomembnost podatkov narašča, organizacijam še vedno primanjkuje znanj za njihovo celostno uporabo. Pridružite se nam in skupaj opravimo naslednji korak proti digitalni novi generaciji nevladnih organizacij!


Več o delavnici si lahko preberete v priloženem vabilu.

Oglejte si tudi