Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.07.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo spremenljivo do pretežno oblačno, nastajale bodo krajevne plohe in nevihte. Najvišje dnevne temperature bodo od 22 do 26, na Primorskem do 29 °C.
16°C | 26°C
ponedeljek, 23.07.2018
16°C | 27°C
torek, 24.07.2018
14°C | 28°C
sreda, 25.07.2018
14°C | 29°C
četrtek, 26.07.2018
14°C | 29°C
Opozorila
Nedelja, 22.7.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

VABILO na posvet KGZS - Javne službe ......


OBVESTILA

| |
08.11.2017      7:39
A A

VABILO na posvet KGZS - Javne službe kmetijskega svetovanjaDeli:

Spoštovani,

 

Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije – Javna služba kmetijskega svetovanja letos organizira že 32. posvet Javne službe kmetijskega svetovanja. Z naslovom Strokovni izzivi v sodobnem kmetijstvu želimo spomniti na pomen strokovnega dela v kmetijstvu. Zavedamo se, da sta stroka in znanje tista dejavnika, ki sta v sodobnem kmetijstvu izredno pomembna in njun pomen se bo povečeval tudi v novem programskem obdobju. Predstavljene bodo novosti in nove tehnološke rešitve zadnjih let na področjih poljedelstva, vrtnarstva, travništva in pridelovanja krme, sadjarstva, vinogradništva, govedoreje, prašičereje, reje drobnice in predelave na kmetijah z uvodnim predavanjem o strateškem načrtovanju v kmetijstvu.

 

Posvet Javne službe kmetijskega svetovanja bo potekal v ponedeljek, 20. in torek, 21. novembra 2017, v kongresnem centru Thermana v Laškem, vsak dan z začetkom ob 9. uri.

 

Letošnji posvet bo poseben tudi zato, ker bomo prvič vzpostavili sodelovanje svetovalne službe v okviru KGZS s svetovalno službo Kmetijske gozdarske zbornice avstrijske Koroške iz Celovca. Temu bo namenjen drugi dan posveta, ko bomo poleg primerjav stanja v kmetijstvu v Sloveniji in Avstriji govorili tudi o primerljivosti obeh kmetijskih svetovalnih služb in metodah ter izzivih kmetijskega svetovanja v luči učinkovitih metod in digitalizacije.

 

Posvet bo zanimiv tako za kmete, predstavnike društev in organizacij, ki združujejo kmete, lokalne oblasti, javne zavode, kmetijske zadruge, izobraževalne organizacije in ostale institucije, delujoče v kmetijstvu.

 

V prilogi vam pošiljamo podroben program posveta, na posvet pa se lahko prijavite tudi TUKAJ.

 

 

 

Lep pozdrav,

 

 

 

 

Lep pozdrav,

 

KGZS

Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije

Chamber of Agriculture and Forestry of Slovenia

****************************************************

Gospodinjska 6, 1000 Ljubljana

kgzs@kgzs.si

Tel.: 01 513 67 00

Fax: 01 513 66 50
Priloge:
PDF
vabilonaposvetkgzs-jsks2017.pdf
99593_vabilonaposvetkgzs-jsks2017.pdf (235,22 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!