Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.04.2018

pretežno oblačno
Danes bo spremenljivo oblačno s krajevnimi padavinami, deloma plohami in posameznimi nevihtami. Prehodno bo zapihal severovzhodni veter, na Primorskem šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 23 °C.
9°C | 24°C
sreda, 23.04.2018
10°C | 27°C
četrtek, 25.04.2018
9°C | 26°C
petek, 26.04.2018
10°C | 23°C
sobota, 27.04.2018
9°C | 22°C
Opozorila
Torek, 24.4.2018 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
24°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Produktivno gospodarstvo Venezuele


OBVESTILA

| |
27.03.2017      7:59
A A

Produktivno gospodarstvo VenezueleDeli:

Spoštovani!

Veleposlaništvo Bolivarske republike Venezuele v Republiki Sloveniji vas lepo pozdravlja in vam obenem v priponki pošilja predstavitev 15 motorjev novega venezuelskega gospodarstva, ki jih predsednik Bolivarske republike Venezuele promovira dan za dnem, z namenom, da bi iz naftnega gospodarstva prešli v produktivno. Venezuela ima zelo veliko naravnih virov in surovin, v evropskih državah pa išče znanje, tehnologijo in industrijo.

Prijazno bi vas prosili, če lahko poslane informacije posredujete podjetnikom v vaši občini, da bi tako poiskali možnosti sodelovanja in na ta način pomagali razvijati slovensko in venezuelsko gospodarstvo.

Za kakršnekoli dodatne informacije smo vam na voljo na e-naslovu:  emba.venez.eslovenia@siol.net ali po telefonu: 08 205 12 80.

 

V pričakovanju uspešnega sodelovanja vas lepo pozdravljamo.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!