Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

pretežno oblačno
Danes bo na zahodu zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko rosi. Drugod bo dokaj sončno z nekaj zmerne oblačnosti. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 22 stopinj C.
6°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
7°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 12°C
torek, 24.10.2017
2°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
5°C | 15°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
20°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Javni razpis za spodbujanje procesnih ......


OBVESTILA

| |
10.01.2017      14:55
A A

Javni razpis za spodbujanje procesnih izboljšav v podjetjih v letu 2016 in 2017Deli:
Spoštovani,

 

Z veseljem vas vabimo k skupni udeležbi na Javnem razpisu za spodbujanje procesnih izboljšav v podjetjih v letu 2016 in 2017, ki ga v okviru Operativnega programa za izvajanje Evropske kohezijske politike v obdobju 2014 – 2020 izvaja Javna agencija RS za spodbujanje podjetništva, internacionalizacije, tujih investicij in tehnologije. Razpis je delno financiran s strani Evropske unije – Evropskega sklada za regionalni razvoj.

 

Namen javnega razpisa je spodbujanje procesnih izboljšav v podjetju, kot so na primer prenova poslovnih procesov, učinkovito upravljanje poslovnih procesov, uvajanje vitkega poslovanja… in s tem pomagati pri dvigu učinkovitosti in konkurenčnosti podjetja na domačem in tujih trgih.

 

Cilj javnega razpisa je povečanje dodane vrednosti, ciljna skupina pa so mala in srednje velika podjetja z najmanj 10 zaposlenimi na zadnji dan preteklega meseca na mesec oddaje vloge. Znesek pomoči s strani Javne agencije se giblje od 3.000 € do 20.000 € na vlogo in predstavlja do 50% upravičenih stroškov svetovalnih storitev zunanjih izvajalcev.

 

Naši izvajalci imajo dolgoletne izkušnje v gospodarstvu in pri posredovanju in uvajanju novih znanj v delovanje podjetja. Njihove kompetence pri vzpostavljanju učinkovitih poslovnih procesov so vam na voljo na naslednjih področjih:

IKT tehnologije (optimizacija informacijskih procesov)
Standardizacija poslovnih procesov v podjetju in postopki kreiranja in uvajanja le teh
Oblikovanje projektnih timov
Strategija razvoja novih poslovnih modelov
Strategija razvoja organizacijske sheme in vzpostavljanja horizontalnih in vertikalnih povezav pri poslovnih procesih
Razvoj inovativnega marketinga
Oblikovanje in vodenje skupin za razvoj novih poslovnih idej
Vzpostavitev modela »coachinga«, ki je prilagojen poslovnim procesom v podjetju
 

Za vsa dodatna vprašanja se lahko obrnete na našega svetovalca:

Andrej Jerak, Micro Team d.o.o. 01/513-14-51.

 

 

Popolno vlogo je potrebno oddati do 11. 1. 2017, zato vas v primeru, če ste zainteresirani za sodelovanje, čimprej kontaktirate. Pomagali vam bomo tudi pri pripravi vloge.

 

Lep pozdrav!
 

 
 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.