Logo MojaObčina.si

Dobje

DANES
-2°C
-4°C
JUTRI
1°C
-3°C
319

Objava seznama evidenčnih naročil (2. odstavek 21. člena ZJN-3)


Občina Dobje skladno z drugim odstavkom 21. člena Zakona o javnih naročilih (Uradni list RS, št. 91/15, v nadaljnjem besedilu: ZJN-3) objavlja seznam evidenčnih naročil, ki so bila oddana v letu 2016 in katerih ocenjena vrednost je nižja od mejnih vrednosti iz prvega odstavka 21. člena ZJN-3 ter enaka ali višja od 10.000,00 EUR brez DDV.

 

V seznamu evidenčnih naročil so podatki o opisu predmeta, vrsti predmeta, vrednosti evidenčnega naročila brez DDV ter naziv gospodarskega subjekta, ki mu je bilo naročilo oddano.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij