Logo MojaObčina.si

Destrnik

DANES
35°C
17°C
JUTRI
31°C
20°C
2647

Zdravje v občini Destrnik

Nacionalni inštitut za javno zdravje (NIJZ) je pripravil posodobljene podatke o zdravju prebivalcev v slovenskih občinah. Z omogočanjem boljše dostopnosti in dosegljivosti podatkov o zdravju na ravni lokalne skupnosti NIJZ spodbuja krepitev zdravja in preprečevanje bolezni v okoljih, kjer ljudje živijo in delajo.

Prikaz Zdravje v občini 2022 je namenjen pregledu ključnih kazalnikov zdravja v občini v primerjavi s slovenskim in regionalnim povprečjem. Okolje, v katerem ljudje bivajo in delajo, pomembno vpliva na njihovo zdravje. S prikazom zdravstvenega stanja želimo spodbuditi deležnike na lokalni ravni, zlasti odločevalce, pri njihovih aktivnostih za promocijo in krepitev zdravja svojih prebivalcev. Podatke za vse slovenske občine, dodatne grafčne prikaze in definicije kazalnikov najdete na spletni strani http://obcine.nijz.si.

Več podatkov o zdravju pa lahko najdete na spletni strani: https://podatki.nijz.si/ 

Preverite, kakšno je zdravje v občini Destrnik. Spodaj v publikaciji pa si lahko ogledate bolj podrobne podatke.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi