Logo MojaObčina.si

Destrnik

DANES
3°C
-7°C
JUTRI
6°C
-6°C
1422

OBVESTILO O JAVNI RAZGRNITVI LOKACIJSKE PREVERITVE

Na podlagi sedmega odstavka 131. člena Zakona o urejanju prostora (ZUreP-2, Uradni list RS, št.61/2017),  se javno razgrne lokacijska preveritev za območje, ki zajema parc. št. 12/2 in 12/3, k.o.  Ločki Vrh.  Javno razgrneta se elaborat lokacijske preveritve skupaj s pobudo v času od 5. junija 2019 do vključno 20. junija 2019 na spletni strani Občine Destrnik http://www.destrnik.si/  in v prostorih  Občine Destrnik, Janežovski Vrh 42, Destrnik: v ponedeljek, sredo in petek od 8. do 12. ure, v sredo tudi od 13. do 16. ure.

Razgrnjeno gradivo je dostopno na spletni strani Občine Destrnik http://www.destrnik.si/, v rubriki Obvestila in objave/Novice in objave.

V času javne razgrnitve se na razgrnjeno gradivo lahko poda pripombe in predloge, ki se jih posreduje na naslov Občina Destrnik, Janežovski Vrh 42, Destrnik, ali pošlje po elektronski pošti na naslov: obcina.destrnik@destrnik.si.

Dokumenti, priloge:  Prenesi kategorijo dokumentov

Lokacijska preveritev_Locki_Vrh
Pobuda za izvedbo lokacijske preveritve na območju Občine Destrnik

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi