Logo MojaObčina.si

Črenšovci

DANES
9°C
-2°C
JUTRI
10°C
1°C
Deli
1385

Začetek državnega prvenstva v pandolu

Včeraj se je s 1. turnirjem državnega prvenstva v Pandolu, “Coppa Gallesano”, v organizaciji Italijanske skupnosti Pula (Comunitá degli Italiani di Pola), tudi uradno odprla letošnja pandolo sezona. Reprezentanca Prekmurskih pandolašev, v sestavi GolobKelenc in kapetan Žižek, se je v statistiko zapisala z doseženimi macami, uspešnimi izbijanji ter obrambo, zmanjkalo je le nekaj sreče za osvojitev še kakšne dodatne točke. Z "osvojenim" 7. mestom in vknjižitvijo prvih 5 točk na državnem prvenstvu, je bil turnir vseeno odličen trening pred nadaljevanjem sezone. Hvala Zvezi društev igre pandolo Slovenije in organizatorju za uspešno organiziran turnir.

Vidimo pa se na 1. turnirju Pomurske A Lige pandolo v Murski Soboti, ki bo že 27. aprila. Pandolo pandolo! 
...
Naj še omenimo, da so člani Prekmurskih pandolašev, v podporo slovenskim športnicam in športnikom letos obiskali tudi zimske Olimpijske igre v Pjongčangu in na licu mesta proslavili obe osvojeni medalji.
...

Vljudno vabljeni tudi na ostale pandolo dogodke v letu 2018!

RAZPORED DRŽAVNEGA PRVENSTVA 2018

14. 4.; Galižana - Coppa Gallesano

12. 5.; Koper - Pokal Sv. Nazarija

9. 6.; Hrvatini - Gasilska Plamenica

16. 6.; Žiče - Žigov Memorial

28. 7.; Gornja Bistrica - Štorkljino gnezdo

8. 9.; Koper - Koza Nostra

20. 10.; Strunjan - Pandolo Salsa

 

RAZPORED POMURSKE A LIGE PANDOLO 2018

27. 4. 2018; Murska Sobota - 1. turnir PAL

23. 6. 2018; Fokovci - 2. turnir PAL

28. 7. 2018; Gornja Bistrica - 3. turnir PAL

4. 8. 2018; Dobrovnik - 4. turnir PAL

 

MEDNARODNI DOGODKI 2018

2.-3. junij - Pandolo na Mediteranu; Piran, SLOVENIJA

3.-7. avgust, NIZOZEMSKA

24.-26. avgust - Sighetu Marmației, ROMUNIJA

14.-16. september - Verona, ITALIJA

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij