Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 20.01.2018

pretežno oblačno
-2°C | 7°C
nedelja, 21.01.2018
0°C | 7°C
ponedeljek, 22.01.2018
-4°C | 3°C
torek, 23.01.2018
0°C | 6°C
sreda, 24.01.2018
-3°C | 8°C
Opozorila
Petek, 19.1.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
7°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Odličen prvi nastop mladih kadetov


ŠPORT

| |
18.10.2016      18:08
A A

Odličen prvi nastop mladih kadetovNika Nagy
Nika Nagy
Deli:
Danes se je za naše strelce v Ormožu s tekmo tretje lige severovzhodne regije tudi uradno začela nova sezona strelskih tekmovanj. In to kako začela. Člani druge ekipe Nika Nagy, Rok Horvat in Luka Tompa so na svoji prvi pravi tekmi s standarno zračno puško povsem presegli pričakovanja, predvsem Nika in Rok pa sta dala jasno vedeti, da njuni predhodniki, Žan Kelenc, Jan Nagy in Matjaž Škafar, čeprav vsi trije mladinski državni reprezentanti, niso nikakršen bavbav in da se bodo še kako morali truditi za svoje mesto v prvi ekipi društva. Nika je prvo polovico tekme odstreljala kot prava šampionka, pozneje nekoliko popustila, vendar na koncu s širokim nasmehom zapuščala strelno mesto. 402,0 kroga, v prvih dveh serija enkrat 9,9, ostalo desetke. Rok je bil nekoliko manj uspešen, vendar še vedno odlično. Veseli predvsem dosledno izpolnjevanje zadane naloge in zelo zrelo izvajanje tekme obeh, nad čimer je bil trener najbolj navdušen. Luka, ki je nekoliko starejši, je tekmo začel slabše, pozneje je povedal, da se ga je na začetku lotila trema, vendar se je tudi on pobral in začel zaslon barvati z rdečimi krožci. Čestitke vsem trem.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ŠPORTNO DRUŠTVO ČRENŠOVCI? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!