Logo MojaObčina.si

Črenšovci

DANES
1°C
-4°C
JUTRI
3°C
-1°C
Deli
1297

Odličen nastop Bianke na 40. turnirju Mladost Trophy

Ta konec tedna je v Zagrebu potekal 40. tradicionalni turnir v streljanju z zračnim orožjem Mladost Trophy, na katerem vsako leto nastopa večina najboljših strelcev iz sosednjih držav. Iz našega društva sta letos na sobotni tekmi z zračno puško nastopila Bianka Vogrinčič in Žan Kelenc. Prvi se je v boj podal Žan in z zanj bolj kot ne skromnimi 614,6 krogi zasedel 20. mesto. Vendar moramo biti zadovoljni, saj se počasi in zanesljivo vrača v staro formo.
Je pa zato toliko bolje nastopila Bianka, ki je v izredno močni konkurenci, nenazadnje so nastopile kar štiri olimpijke iz Ria z zračno puško, s svojim osebnim rekordom 411,9 krogov in 16. mestom pokazala, da se vedno bolje spoprijema s tremo, ki jo je do sedaj stala že marsikaterega odličnega rezultata. Čestitamo!

Fotogalerija na spodnji povezavi.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij