Logo MojaObčina.si

Črenšovci

DANES
14°C
2°C
JUTRI
6°C
-4°C

Veseli december

Kulturno društvo Fran Saleški Finžgar Žižki vas vabi, da si ogledate še zadnje virtualne dogodke v mesecu novembru. Ljudske pevke so za vas pripravile prikaz izdelave rož iz krep papirja, prav tako pa so zapele nekaj starih ljudskih otroških pesmi. A se jih mogoče spomnite? 

 

Obenem vas vabimo, da nam sledite tudi v veselem decembru, kateri bo za nas zagotovo veseli, saj imamo pripravljenih veliko dogodkov. Začeli bomo z adventnim koledarjem in vam tako dneve polepšali s prijetnimi mislimi, željami. Nadaljevali bomo z glasovanjem za peko piškotov, pa tudi Miklavž bo obiskal naše najmlajše. Povabili vas bomo k ogledu peke prazničnega peciva in k zbiranju receptov. Opravili bomo tudi intervju s ˝Sonček˝ Sandi in se z Alnejo Gašpar Horvat pogovorili o strahu – osnovnem čustvu leta 2020. Da pa ne bo ostalo samo pri glasovanju za peko piškotov, bomo ponovili prikaz peke piškotov in piškote z največ glasovi tudi spekli. Za konec prazničnega dogajanja pa bo med nas iz Severnega tečaja prišel Božiček, v zadnjih dnevi leta 2020 pa za vas pripravljamo božični glasbeni večer. 

 

Dogajalo se bo veliko. Vabljeni k spremljanju. 

 

Kulturno društvo Fran Saleški Finžgar Žižki

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi