Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Ponoči se bo postopno jasnilo, zjutraj pa bo na severozahodu in severu spremenljivo oblačno. Tam so možne že manjše padavine. Najnižje jutranje temperature bodo od 15 do 22 stopinj C.
19°C | 28°C
torek, 26.06.2017
16°C | 30°C
sreda, 27.06.2017
16°C | 32°C
četrtek, 28.06.2017
18°C | 32°C
petek, 29.06.2017
18°C | 27°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 18h
V večernem času so še možne močnejše nevihte s sunki vetra in nalivi.
19°C
28°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Ustvarjalne delavnice Aeternuma v vrtcu ......


KULTURA, VRTEC

| |
14.04.2017      8:17
A A

Ustvarjalne delavnice Aeternuma v vrtcu TurniščeDeli:
Člani kvinteta Aeternum so v petek 31. marca v turniškem vrtcu pripravili ustvarjalne in glasbeno obarvane delavnice za otroke, ki so tam prespali. Vzgojiteljice in vzgojitelji turniškega vrtca so prireditev poimenovali Sanje v mojem vrtcu.
Aeternum se je otrokom najprej predstavil tako kot to najbolje zna, s pesmijo. V sklopu delavnice so nato z otroki naredili domača glasbila (bobenčke) in se s spremljavo narejenih glasbil naučili novo pesmico. Skupaj so prepevali še ostale znane otroške pesmi in tako ustvarili pravi mali koncert. Ob zaključku so otrokom podelili priznanja za udeležbo na delavnici in se z njimi fotografirali. Otroci so nad delavnico bili navdušeni, to pa so pokazali s sodelovanjem, svojim petjem in nasmehi na obrazih.

Podobno delavnico je Aeternum že izvedel tudi v vrtcu Črenšovci v sklopu Local Vocal festa, leta 2015. Delavnica je lep primer predstavitve večglasnega petja in hkratnega ustvarjanja ter učenja pesmic z otroki.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KULTURNO DRUŠTVO MOŠKI VOKALNI KVINTET AETERNUM? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!