Logo MojaObčina.si

Črenšovci

JUTRI
17°C
8°C
PON.
23°C
11°C
Deli

Prostovoljno šivanje zaščitnih mask iz podarjenega blaga

Drage občanke in občani, če imate doma šiviljski stroj in želite sešiti nekaj mask za svojo družino, sosede, prijatelje, občane in občanke, vas vabim, da nas pokličete na tel. št. 02 573 57 56 ali nam pišete na e-mail: info@obcina-crensovci.si. V sporočilu navedite, koliko mask bi želeli sešiti in naši sodelavci vam bodo, ob upoštevanju vseh samozaščitnih ukrepov, dostavili v pasove razrezano blago. Višek zaščitnih mask bomo razdelili vsem, ki jih boste potrebovali. 

Družina Maučec Ignaca iz Dolnje Bistrica nam je namreč podarila balo belega bombažnega blaga, iz katerega je mogoče sešiti pralne zaščitne maske. Iz srca se jim zahvaljujemo, hvala tudi Andreji Zadravec, da nam bo blago razrezala na primerne pasove. Prav tako hvala prostovoljcem in prostovoljkam za pripravljenost, da z izdelanimi zaščitnimi maskami prispevate k preprečevanju širjenja okužbe koronavirusa. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi