Logo MojaObčina.si

Črenšovci

JUTRI
25°C
10°C
SRE.
24°C
14°C

Pralna zaščitna maska vsakemu gospodinjstvu v občini Črenšovci

Spoštovani,


glede na 6. člen Odloka o začasni splošni prepovedi gibanja in zbiranja ljudi na javnih mestih in površinah v Republiki Sloveniji ter prepovedi gibanja izven občin, je pri gibanju in zadrževanju na zaprtem javnem kraju, ob upoštevanju ohranjanja varne razdalje do drugih oseb, obvezna uporaba zaščitne maske ali druge oblike zaščite ustnega in nosnega predela.
 

Občina Črenšovci je za vsako gospodinjstvo naročila po eno pralno zaščitno masko, ki jo boste konec tega tedna ali v začetku prihodnjega tedna prejeli v poštni nabiralnik. 

Zaščitne maske si lahko naredite tudi sami s pomočjo načrta, ki ga je objavil UKC Ljubljana.

https://www.kclj.si/index.php?dir=/pacienti_in_obiskovalci/obvestila&id=5284


 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi