Logo MojaObčina.si

Črenšovci

DANES
3°C
-2°C
JUTRI
2°C
-3°C

6. krog državnih lig v streljanju z zračnim orožjem

829
Deli

Športno društvo Črenšovci v tej tekmovalni sezoni spet organizira tekme državnih lig v streljanju z zračnim orožjem. Tokrat je to hkrati finalni turnir, kar še dodatno motivira tekmovalce, upajmo, da tudi domače. Črenšovski strelci Bianka Vogrinčič, Jan Nagy in Žan Kelenc bodo v soboto tekmovali v 1.A državni ligi - zračna puška, v nedeljo se bodo v pionirski kategoriji pomerili Andrej Kovač, David Dogar in Marcel Horvat, v kadetski Nika Nagy, v mladinski bo še enkrat na prizorišču svoje znanje pokazal Jan Nagy. Vabimo vas, da si ogledate zanimive obračune, v katerih upamo, da bodo tudi domači tekmovalci krojili sam vrh v svojih kategorijah.

Pridite, ne bo vam žal.

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij