Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 15.08.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo spremenljivo do pretežno oblačno. Še se bodo pojavljale krajevne padavine, deloma nevihte, predvsem na jugu so možni tudi močnejši nalivi. Ponekod bo zapihal severovzhodni veter, proti večeru na Primorskem šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 27 °C.
17°C | 27°C
četrtek, 16.08.2018
15°C | 28°C
petek, 17.08.2018
15°C | 30°C
sobota, 18.08.2018
14°C | 31°C
Opozorila
Torek, 14.8.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
27°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Čistilna akcija grad Borl 2017 je uspela


PROSTOVOLJSTVO

| |
16.05.2017      7:01
A A

Čistilna akcija grad Borl 2017 je uspelaDeli:
Zbrali smo se ljubitelji gradu Borl in v soboto, 13.5.2017 izvedli čistilno akcijo. Dan prej se je pokosilo s kosilnico. V soboto pa smo travo pograbljali, pobrali veje, ki so čez zimo popadale na tla, s kosilnico na nitko smo pokosili teraso nad bazenom in okoli gradu in na mestih, kjer se z veliko kosilnico ne da, pobrali smo smeti in se prijetno družili. Vreme nam je tekom akcije služilo dobro; ni nam bilo pretirano vroče, pa padalo tudi ni. Akcijo smo zaključili s tradicionalnim fotografiranjem in malico, ki jo je zmotila ploha, ampak kaj je to nam- nič. Veseli, da smo naredili nekaj dobrega, smo zapuščali grad Borl. Društvo za oživitev gradu Borl se kot organizator zahvaljuje vsem, ki ste prišli na Borl in s svojim delom, opremo, stroji pomagali, pa tudi tistim, ki ste se nas spomnili prej: Pija Jober, Idriart (hvala za pijačo), Ivan Ogrizek, Tuš Haložanka (hvala za pijačo), Gostilna Krona, Cirkulane (hvala za kavo), Joža Ciglar, DRD Haloze (hvala za pijačo), Občina Cirkulane (hvala za škropivo, laks, rokavice). Hvala tudi vsem, ki ste bili v mislih z nami, pa niste mogli priti. Vidimo se prihodnjič na Borlu.

Več utrinkov s čistilne akcije grad Borl 2017 lahko najdete tukaj.
Več delovanju Društva za oživitev gradu Borl je tukaj.


Povezave:www.borl.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO ZA OŽIVITEV GRADU BORL? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!