Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

jasno
Danes bo v zahodni Sloveniji zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo sončno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo zjutraj in dopoldne megla. Pihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 24 stopinj C.
6°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
7°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 17°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
9°C | 15°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
21°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Članice in člani Društva gospodinj Cirkulane ......


OBČINSKE

| |
16.11.2011      10:20
A A

Članice in člani Društva gospodinj Cirkulane tudi v poletni mesecih ne mirujemo


Komaj so se končali različni tečaji in druženja, že je prišel praznik naše občine. Že po tradiciji je znano, da so gospodinje v takih primerih neprekosljive, kar smo tudi tokrat dokazali.


Deli:

Komaj so se končali različni tečaji in druženja, že je prišel praznik naše občine. Že po tradiciji je znano, da so gospodinje v takih primerih neprekosljive, kar smo tudi tokrat dokazali. Pripravili smo kopico različnih dobrot in z njimi pogostili vse udeležence od blizu in daleč. Različnih dobrot izpod pridnih rok naših članic in članov je bilo na pretek. Poskrbeli smo, da je vsak udeleženec prireditve bil pogoščen s strani članic in članov našega društva. Na tej prireditvi smo se pokazali v novih predpasnikih, ki smo jih ustvarili s skupnimi silami na pobudo naše nove predsednice Nade Koren. Odzivi so bili pozitivni in se že veselimo novih akcij.

Kerpa ni nikoli dovolj znanja in izkušenj, vse sile usmerimo v nova spoznanja in pridobitve znanja na takšen ali drugačen način. Zato smo se odločili, da se podamo na potep po naši prelepi domovini in tako spoznavamo delo drugih gospodinj. Tako smo izkoristili prijetno s koristnim in obiskali Mozirski gaj, Logarsko dolino in jamo Pekel. Predvsem smo si tako ogledali delo vrtnarjev v prelepo urejenem Mozirskem gaju, kjer smo pridobili ideje za zasaditve domačih okrasnih vrtov in gredic.  Ker je bil dan vroč smo se ohladili v jami Pekel, katera nam je pričarala vse skrivnosti kraških podzemnih lepot. Pot nas je vodila po prelepi Logarski dolini do slapa Rinka pri katerem so nekateri preizkusili svoje zmogljivosti in se mu čisto približali. Nova izkušnja je bila za nekatere po dolgih letih ponovno obujena, nekateri pa so to pot doživeli prvič. Polni energije in željni novi spoznanj smo se odpravili še do Šmartinskega jezera, katero je eno izmed največjih umetnih jezer na slovenskem. Po ogledu le tega pa nas je že malo utrujene pot popeljala proti domu. Domov smo se vrnili za izkušnjo bogatejši in  se zaobljubili, da se ob letu spet dobimo.

Po krajših počitnicah pa je društvo spet s polnim elanom začelo delati. Tako smo pripravili program za jesensko-zimski čas. Takrat ima gospodinja največ časa za pridobivanje znanja in novih izkušenj. O vsem tem pa v prihodnji številki glasila. Če pa te mogoče zanima delo v našem društvu se nam lahko pridružiš in s svojim izkušnjami pripomoreš k še boljšemu in izvirnejšemu prikazu našega dela.

Na koncu pa še mala zahvala vsem, ki se trudite, da naše društvo živi in dela tako uspešno in naj bo še naprej tako aktivno.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Cirkulane!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!