Logo MojaObčina.si
DANES
15°C
4°C
JUTRI
14°C
6°C
Oceni objavo

Občina Cirkulane sodeluje na natečaju za najlepše - najgostoljubnejše vaško jedro

Občina Cirkulane se je tudi letos prijavila na tekmovanje Turistične zveze Slovenije "Moja dežela – lepa in gostoljubna 2022" za naj vaško jedro, kamor je prijavila jedro Cirkulan.

Na tekmovanju sodelujemo vsakoletno od leta 2019, v letošnjem letu pa stavimo na novo vaško pridobitev - Park dediščine Cirkulane, ki je izjemno obogatil naš kraj in poleg celote vaškega jedra vidno navdušil ocenjevalno komisijo, ki nas je obiskala v petek, 8. 7. 2022!

Poleg komisije pa imate pri uvrstitvi Cirkulan odločilno vlogo vi, drage občanke, občani, domačini in obiskovalci ter vsi, ki vam je ljub naš kraj, in sicer tako, da to izrazite s tem, da za Cirkulane glasujete preko spletnega portala Turistične zveze Slovenije na tej povezavi. Glasujete lahko vsak dan znova do konca glasovanja, ki bo potekalo do vključno 9. septembra 2022!

Vljudno vabljeni h glasovanju!

Oglejte si tudi