Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 25.11.2017

oblačno
Danes bo oblačno, le na severovzhodu bo sprva še malo jasnine. Zjutraj bo v zahodnih krajih pričelo deževati. Ob morju bo popoldne zapihal jugo, drugod se bo nekoliko okrepil južni do jugozahodni veter. Popoldne se bo dež na zahodu krepil in širil proti osrednjim krajem, v noči na nedeljo pa zajel vso Slovenijo. Predvsem na Primorskem bodo tudi posamezne nevihte. Najvišje dnevne temperature bodo na severozahodu okoli 7, drugod od 9 do 15 °C.
3°C | 14°C
nedelja, 26.11.2017
4°C | 7°C
ponedeljek, 27.11.2017
0°C | 7°C
torek, 28.11.2017
-4°C | 8°C
sreda, 29.11.2017
4°C | 7°C
Opozorila
Sobota, 25.11.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
14°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Obisk predsednika dr. Mira Cerarja v ......


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
08.05.2015      11:25
A A

Obisk predsednika dr. Mira Cerarja v Cirkulanah


Predsednik dr. Miro Cerar je bil skupaj s poslanci Draganom Matićem, Dušanom Radičem in Branislavom Rajićem v sredo, 6.5.2015 na obisku v Cirkulanah v Halozah.


Deli:


S predstavniki SMC Cirkulane in Društva za oživitev gradu Borl si je ogledal grad Borl in se seznanil z izrednim pomenom, ki ga ima oživitev gradu Borl za razvojni preboj Haloz.

Na Občini Cirkulane se je srečal s predstavniki občin in Delovne skupine za razvoj Haloz, ki so mu predstavili razvojne probleme Haloz in nakazali smeri možnih rešitev.

Predsedniku dr. Miru Cerarju smo predstavili pomen dela našega rojaka prof. dr. Vladimirja Bračiča, katerega raziskave in zapisi so še vedno pomemben vir informacij pri današnjem načrtovanju razvoja Haloz. Ob spomeniku omenjenemu rojaku smo se v imenu krajanov in SMC Cirkulane zahvalili predsedniku za obisk pri nas.

Na srečanju s člani in simpatizerji SMC v dvorani je predsednik dr. Miro Cerar skupaj z namestnikom generalnega sekretarja stranke modernega centra Horstom Hafnerjem podprl Miro Petrovič in Andreja Bogdana kot kandidata stranke za nadomestne volitve za člana občinskega sveta.

Tako Mira Petrovič kot tudi Andrej Bogdan sta predstavila svoj pogled na razvoj Cirkulan, Haloz, ki bi ga kot svetnika v Občini Cirkulane rada udejanjila s skupnim sodelovanjem vseh na lokalnem nivoju in s podporo z nacionalnega nivoja.

 

Sporočilo za javnost se nahja tukaj.

Andrej Bogdan, kandidat na nadomestnih volitvah za občinskega svetnika Občine Cirkulane.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Cirkulane!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!