Logo MojaObčina.si

Cirkulane

DANES
21°C
12°C
JUTRI
22°C
12°C

Tamburanje z degustacijo haloških vin

Ob praznovanju 120. letnice organiziranega kulturnega delovanja v Cirkulanah bo v soboto, 27.7.2019 ob 20.30 uri v stari Večnamenski dvorani potekalo Tamburanje z degustacijo haloških vin.

Prvi tamburaški zbor v Cirkulanah sega v davno leto 1899. Danes Tamburaši iz Cirkulan vzorno negujejo to dolgoletno dediščino v Halozah. Na odru se jim bo pridružila Mandolinska skupina AMOS, večer pa bo praznično popestren z degustacijo haloških vin članov Vinarske zadruge Haloze, ki jo bosta s svojimi vini zastopala Kmetija AS-Arnečič in Vina Gorjup. Degustacijo vin bodo spremljale tudi dobrote iz Haloz.

Vabljeni na Tamburanje v Cirkulane ob jubileju!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi