Logo MojaObčina.si

Cirkulane

DANES
19°C
10°C
JUTRI
18°C
9°C
1063

PRIDOBIVANJE DODATNIH ZNANJ ZA MLADE NA PODROČJU KULTURNIH DEJAVNOSTI V OKVIRU JSKD

vni sklad Republike Slovenije za kulturne dejavnosti je objavil Javni razpis v okviru izbora operacij PRIDOBIVANJE DODATNIH ZNANJ ZA MLADE NA PODROČJU KULTURNIH DEJAVNOSTI V OKVIRU JSKD (JR ESS PDZM 2016–2020):

a) SUBVENCIJE ZA DELODAJALCE (v višini 5.000 evrov)
b) DOPOLNILNA IZOBRAŽEVANJA za delo/zaposlovanje v kulturi

Namen razpisa je

  1. a) spodbujanje zaposlovanja in
  2. b) izobraževanje na področju kulturnih dejavnosti
    brezposelnih oseb iz ciljne skupine mladih do vključno 29. leta, kar jim bo omogočilo izboljšanje dostopa do čim prejšnje in kakovostnejše zaposlitve in izboljšalo možnosti za njihovo nadaljnjo zaposlitev, posredno pa se bo na ta način zniževala stopnja brezposelnosti mladih, ki se ne izobražujejo ali usposabljajo.

Prijavni rok je podaljšan do 15. 11. 2019.

 

Razpisna dokumentacija je dostopna na linku: http://www.jskd.si/financiranje/ess/2019/razpis_subvencije_2019_4.htm 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi