Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

delno oblačno
Danes bo v zahodni Sloveniji zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo sončno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo dopoldne megla. Pihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 24 stopinj C.
6°C | 22°C
sobota, 21.10.2017
6°C | 21°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 16°C
ponedeljek, 23.10.2017
8°C | 12°C
torek, 24.10.2017
6°C | 16°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
22°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Nadine Najtišje ure …


KULTURA

| |
15.11.2011      16:00
1
A A

Nadine Najtišje ure …


Nade Polajžer v občini Cirkulane ni potrebno posebej predstavljati. Poznajo jo mnogi ljudje, v Gradiščah, kjer živi z družino, in naokrog, in zdaj jo imamo priložnost spoznati prav vsi kot avtorico knjige z naslovom Najtišje ure. To je Nadin prvenec, knjiga pa je izšla to jesen pri Celjski Mohorjevi družbi


Nadi Polajžer čestitka za knjižni prvenec
Nadi Polajžer čestitka za knjižni prvenec
Deli:
13. oktobra je bila v Leposlovni dvorani Knjižnice Ivana Potrča predstavitev Nadine knjige, prijeten klepet z avtorico pa je opravila Tonja Kolar. Z Nado imata v življenju veliko skupnega. Sta mami otroka s posebnimi potrebami.

Sicer pa je Nada napisala knjigo o vsakdanjem življenju in razmišljanjih matere, ki ima deklico Katko z diagnozo cerebralna paraliza. In kot je avtorica zapisala v uvodu, ta zgodba nima nobenih umetniških pretenzij, še manj strokovnih – ne psiholoških, ne defektoloških, kaj šele medicinskih. Gre za preprosto izpoved ženske, ki jo je materinstvo globoko zaznamovalo in ji odprlo nekatera neslutena obzorja. Nadina pripoved je zrasla iz njenih zapiskov skozi več let in nastala je odlična knjiga, ki se bralca globoko dotakne. Avtorica je v svoji pripovedi življenja tako pristna, iskrena in iz nje veje življenjski optimizem. Nadina knjiga nas lahko nauči še veliko lepega o življenju in nam vlije poguma, da bomo še boljši in bolj iskreni drug do drugega.  


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Cirkulane!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 1 komentarjev
Bernard Stumberger
Bernard Stumberger Se strinjam0 Se ne strinjam0
Iskrene cestitke Nada ob izidu knjige. Lepo.

12.03.2012 ob 10:24:19 Odgovor Prekliči
1 komentarjev
Stran