Logo MojaObčina.si

Cirkulane

DANES
35°C
17°C
JUTRI
31°C
20°C
2294

Javni poziv za predlaganje kandidatov za člane občinske volilne komisije ter njihove namestnike

Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja pri Občinskem svetu občine Cirkulane v skladu s 35. in 38. členom Zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 94/07 - uradno prečiščeno besedilo, 45/08, 83/12, 68/17 in 93/20 – odl. US) poziva politične stranke, druge organizacije občanov v občini in občane, da pošljejo svoje predloge kandidatov za člane Občinske volilne komisije in njihove namestnike.

Pisne predloge kandidatov za člane Občinske volilne komisije in njihove namestnike z navedbo osnovnih podatkov (naslov, datum rojstva, poklic, zaposlitev) ter njihovo izjavo, da soglašajo s kandidaturo, pošljite do petka, 17. 6. 2022 do 13. ure na naslov: Občina Cirkulane, Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja, Cirkulane 58, 2282 Cirkulane.

Posredovani predlogi naj bodo v zaprti kuverti pravilno označeni z navedbo »PREDLOGI ZA ČLANE OBČINSKE VOLILNE KOMISIJE, NE ODPIRAJ!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi