Logo MojaObčina.si

Cerklje na Gorenjskem

DANES
2°C
-2°C
JUTRI
5°C
-4°C
334

SKLEP o zmanjšanjem obsegu delovanja in zbiranja ljudi v vrtcu "MURENČKI" pri Osnovni šoli Davorina Jenka Cerklje na Gorenjskem

Župan Občine Cerklje na Gorenjskem, v skladu s tretjo alinejo prvega odstavka 2. člena Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih (Uradni list RS, št. 152/20) in 30. člena Statuta Občine Cerklje na Gorenjskem (Uradni vestnik Občine Cerklje na Gorenjskem, št. 7/16), izdaja

SKLEP O ZMANJŠANEM OBSEGU DELOVANJA IN ZBIRANJA LJUDI V VRTCU »MURENČKI« pri Osnovni šoli Davorina Jenka Cerklje na Gorenjskem

Sklep, ki začne veljati z dnem izdaje in velja do preklica si lahko preberete v priponki.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi