Logo MojaObčina.si

Cerklje na Gorenjskem

DANES
6°C
-4°C
JUTRI
6°C
-6°C
291

Odlok o začasni prepovedi ponujanja in prodajanja blaga in storitev potrošnikom v Republiki Sloveniji

Zaradi zajezitve in obvladovanja epidemije COVID-19 je Vlada Republike Slovenije dne 23. oktobra 2020, na podlagi Zakona o nalezljivih boleznih izdala odlok, s katerim bo začasno prepovedala ponudbo ter prodajo blaga in storitev neposredno potrošnikom na območju Republike Slovenije, z določenimi izjemami.

Začasno prepoveduje ponujanje in prodajanje blaga in storitev neposredno potrošnikom na območju Republike Slovenije, kot na primer nastanitvene storitve, igralnice, gostinske storitve, frizerske in kozmetične storitve, velnes storitve, storitve bazenov, kinematografske storitve, kulturne storitve, storitve fitnes centrov, storitve avtopralnic in podobno.


Za katere prepoved ponudbe in prodaja blaga ter storitev izjemoma ne velja, si preberite TUKAJ.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi