Logo MojaObčina.si

Cerklje na Gorenjskem

DANES
13°C
-1°C
JUTRI
12°C
0°C
1327

Obvestilo Zavoda za gozdove Slovenije - prodaja nepremičnin FAZANERIJA Češnjevek

Zavod za gozdove Slovenije, Večna pot 2, 1000 Ljubljana na podlagi 51. člena Zakona o stvarnem premoženju države in samoupravnih lokalnih skupnosti (Ur. l. RS. št. 11/18 in nasl. dalje: ZSPDSLS objavla:

                                                                                         Javno zbiranje ponudb za prodajo nepremičnin 


Predmet so nepremičnine po seznamu v priponki med drugim tudi Fazanerija Češnjevek. 

Sprejemljiva dejavnost, ki naj bi se opravljala v navedenih nepremičninah Fazanerije Češnjevek je: poslovno-turistična dejavnost, obrtniško-servisna, skladiščno-logistična, rekreacijska, stanovanjska dejavnost.

Rok za zbiranje ponudb je 12.10.2021 do 8.30 ure. 

Več v priponki.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi