Logo MojaObčina.si

Cerklje na Gorenjskem

JUTRI
6°C
-4°C
SRE.
6°C
-6°C
550

Obvestilo - Pokopališča v času epidemije

Zaradi bližajočega prvega novembra, vsi sveti, Vlada RS, na podlagi Odloka o začasni delni omejitvi gibanja ljudi in omejitvi oziroma prepovedi zbiranja ljudi zaradi preprečevanja okužb s SARS-CoV-2, želi, da kdor le more, naj se odpove obisku grobov tudi v lastni občini.

V trenutni epidemiološki situaciji je pomembno, da ljudje ne hodijo na grobove, če to ni res nujno potrebno.

Na podlagi Odloka o začasnih ukrepih za zmanjšanje tveganja okužbe in širjenja okužbe z virusom SARS-CoV-2 (Uradni list RS, št. 124/2020, 135/2020 in 143/2020) je uporaba zaščitne maske ali druge oblike zaščite ustnega in nosnega predela obraza obvezna pri gibanju in zadrževanju na odprtih javnih krajih oziroma prostorih.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi