Logo MojaObčina.si

Cerklje na Gorenjskem

DANES
28°C
11°C
JUTRI
28°C
11°C
7122

Gradnja krvavškega vodovoda iz zraka

V juniju smo z dronom posneli nov video, s katerim smo dokumentirali gradnjo krvavškega vodovoda, ki prehaja v zaključno fazo. Posneli smo območje novega vodnega zajetja pod Krvavcem, ki ga morajo izvajalci še urediti, nov objekt za pripravo pitne vode z ultrafiltracijo, kjer potekajo zaključna dela in urejanje okolice, ter gradnjo novega vodohrana Taber v Šmartnem nad domom za starejše.

Video je na voljo med gradivi o projektu.

Kohezijski projekt Oskrba s pitno vodo na območju Zgornje Save – 1. sklop prinaša dolgoročno zanesljivo in kakovostno oskrbo s pitno vodo za skoraj 30.000 prebivalcev na območju občine Cerklje na Gorenjskem, dela mestne občine Kranj, dela občine Šenčur ter občin Komenda in Vodice. Naložbo, vredno nekaj manj kot 12 milijonov evrov, poleg občin sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Kohezijskega sklada.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi