Logo MojaObčina.si

Celje

JUTRI
26°C
9°C
SRE.
28°C
11°C
Deli

Celjski mladinski vabi na virtualni dogodek Festival prostovoljstva 2020

Informacijska točka Europe Direct Savinjska, ki deluje v okviru Celjskega mladinskega centra skupaj z Mestno občine Celje sedaj že tradicionalno organizirala Festival prostovoljstva. Letošnji festival poteka že 15. leto zapored. Zaradi okoliščin povezanih z omejevanjem javnih prireditev so se odločili, da bodo letošnji festival izpeljali virtualno. Dogodek bo tako potekal v petek, 5. junija ob 11.00 uri na YouTube kanalu in Facebook strani Celjskega mladinskega centra in Infopentlje.

 

Natečaj za Naj prostovoljca v letu 2019 so tudi letos razpisali v petih starostnih kategorijah. Skupno so prejeli kar 31 prijav med katerimi je komisija izbrala 10 prostovoljcev, ki so si s prizadevnim delom in nesebično pomočjo prislužili omenjeni naslov.

 

Izbrane prostovoljce bomo spoznali na virtualnem dogodku, predstavila pa se bodo tudi društva in šole iz Celjske regije, ki so sodelovala na dogodku.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi