Logo MojaObčina.si

Celje

DANES
26°C
10°C
JUTRI
25°C
12°C
3289

V Celju preventivno ustavljena štiri gradbišča – V sredo končana dela pri vrtcih

Od 24. marca so zaradi trenutnih razmer zaprta štiri gradbišča v Mestni občini Celje.


Zaprto je gradbišče pred bodočim Tehno parkom Celje (projekt eksperimentalna ureditev Lilekove in Gubčeve ulice), gradbišče na Ljubljanski cesti pri Glaziji, kjer gradijo krožišče, ustavljena so tudi gradbena dela za projekt ureditev kolesarskih povezav v MOC in dela za severno vezno cesto.

Na drugih gradbiščih dela potekajo prilagojeno, v zmanjšanem obsegu in ob upoštevanju pravil. Vse več je težav z oskrbo gradbišč z gradbenim materialom, ki je na trgu trenutno manj dostopen, oziroma nanj izvajalci čakajo dlje kot v normalnih razmerah.


Na terenu za zdaj nemoteno poteka redno vzdrževanje naprav javne razsvetljave, svetlobno prometne signalizacije in vzdrževanje fontan.


Sporočamo še, da so bila v sredo končana dela pri vrtcih Zarja – enoti Ringa raja in Anice Černejeve - enoti Mavrica, kjer so sanirali zemljino.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi