Logo MojaObčina.si

Celje

DANES
22°C
4°C
JUTRI
25°C
6°C
397

Poseben prometni (parkirni) režim ob obisku vlad Slovenije in Madžarske v središču Celja

Danes prihajata na obisk v Celje vladi Republike Slovenije in Madžarske. Po udeležbi na MOS-u se bosta vladi obeh držav sestali na delovnem srečanju v Narodnem domu v Celju. Zaradi obiska vlad bo v središču Celja vladal poseben prometni (parkirni) režim. 
Na odseku od Narodnega doma do gostinskega lokala Pri lažnivi priči velja prepoved parkiranja do 17. ure. V tem času je prepoved parkiranja tudi na parkirišču Turška mačka. V Razlagovi ulici, na odseku od Pleteršnikove do Hotela Evropa, velja prepoved parkiranja do 13. ure. Območje prepovedi parkiranja je zamejeno z ograjami in trakovi ter označeno z obvestili. 
Voznike vljudno naprošamo, da upoštevajo spremembo prometne ureditve in jih hkrati prosimo za razumevanje. 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi