Logo MojaObčina.si

Celje

DANES
2°C
-8°C
JUTRI
2°C
-10°C
1403

Brezplačno parkiranje do konca novembra za imetnike Celebus vozovnic in zaposlene v SB Celje, ZD Celje in Domu ob Savinji

Župan Mestne občine Celje je danes s sklepom določil, da bo parkiranje v Celju brezplačno na vseh javnih parkiriščih z izjemno garažnih hiš, in sicer za imetnike mesečnih in letnih vozovnic za mestni potniški promet ter za zaposlene v Splošni bolnišnici Celje, Zdravstvenem domu Celje in Domu ob Savinji.  

Imetniki vozovnic za Celebus bodo morali svojo vozovnico z vidno številčno oznako namestiti na vidno mesto v avtomobilu, zaposleni v omenjenih treh ustanovah pa bodo dobili potrdila, ki jih bodo lahko namestili v svoja vozila.

Ukrep velja od 17. do 30. novembra 2020.

Pazimo drug na drugega in bodimo zdravi.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi