Logo MojaObčina.si

Celje

DANES
11°C
0°C
JUTRI
10°C
-6°C
Deli
1497

Mestne ulice bomo okrasili s podarjenimi smrekami

Ulice v starem mestnem jedru bomo tudi letos v prazničnem decembru okrasili s smrekami. Občanke in občane, ki želijo odstraniti smreko na svojem vrtu in nam jo podariti za novoletno krasitev mesta ter Pravljične dežele, vabimo, da pokličejo na Oddelek za okolje in prostor ter komunalo (tel. št. 42 65 674)Člani strokovne komisije si bodo ponujene smreke ogledali in jih izbrali samo toliko, kolikor jih potrebujemo za okrasitev mesta.Letos potrebujemo:- dve smreki, visoki 12 metrov, ki bosta krasili Trg celjskih knezov in Krekov trg;- tri smreke, visoke od 8 do 10 metrov, ki jih bomo postavili v Pravljično deželo;- 25 smrek, visokih od 2 do 3 metre, ki jih bomo porazdelili po različnih lokacijah v starem delu mesta.Vsem občankam in občanom, ki so nam smreke že ponudili, se prijazno zahvaljujemo.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi